Únor 2011

Taylor Momsen...

28. února 2011 v 18:59 | N. |  Inspiration
...protože ona je inspirace sama o sobě...


...krásné pondělí :)

28. února 2011 v 14:33 | E.

A zase tu máme začátek týdne :) Tak nějak doufám, že tenhle týden uteče jak voda, protože jak jinak to už bývá, je toho ve škole až až...N. se stále léčí a já doufám, že nic nechytnu, jen mám velikánskou rýmu. Musím si udělat dneska ještě hodně věcí do školy :( takže až večer se na to vrhnu :D teďka pojedu na brigádu a jídlo si sebou beru :D :)) Kupodivu mám docela dobrou náladu, ráno jsem lítala po doktorech, takže jsem měla jakési "volníčko". Dneska jsem si vzala i kraťásky ve kterých vůbec ten zadek nevypadá monstrózně :D a docela jsem si oblíbila skákání přes švihadlo, takže večer k učení přidám ještě posilování a ták , večer vás také oběhnu :) a jak si vy užíváte dnešní den? ;)

Jídelníček:

snídaně: kaiserka namazaná máslem + kousky papriky

svačina: nakrájené jablíčko a hruška polité nízkotučným bílým jogurtem

oběd: brambory + hrášek, kukuřice


svačina: jablíčko

večeře: kysané zelí s mrkví + trochu brambor

Jídelníček...

27. února 2011 v 19:19

Dneska se nám to opravdu nepovedlo!!! :(( , jediný, co mě uklidňuje, že jsme si to hlavní jídlo nedaly na snídani :D ... mimochodem dneska E. napsala po dlouhý době článek :)))

snídaně: spaly jsme :D
svačina: 3 rýžové chlebíčky + 2 plátky eidam 30% / kaiserka + eidam 30%
oběd: makarony s boloňskou omáčkou bez masa
svačina: makarony s boloňskou omáčkou bez masa (malá porce)
večeře: jogobella Mango (příště už jen bílý jogurty nebo Light) ://

Desatero hubnutí

27. února 2011 v 18:59 | E. |  Tips

1. Dejte si reálný cíl.

Ideální je hubnout 0,5 - 1 kg za týden. Jedině tak je organismus schopen se zbavovat tukových zásob a ne svalů. A tehdy máte také šanci si novou váhu udržet.

...ta s tím velkým zadkem.

27. února 2011 v 18:50 | E. |  My diary E.

...ozývám se vám, zrovna mi tu hrajou The pretty reckless, trochu si jak Zombie připadám, mívám deprese, kouknu se na smutný video a je mi do breku, někdy si připadám naprosto neschopná, líná něco dělat, že nic neumím, i když se na to fakt naučím, že mi absolutně nic nesluší, tak se dvacekrát převlíknu, že se mi všichni smějí, tak to fakt nee...tohle musí přestat, nemám ráda období těchto nálad, vím že bude líp, vím že jsou dny, kdy se cítím šťastná a nechybí mi mi úsměv na tváři. Jenže tenhle víkend mi rozhodně chyběl :((

Na té brigádě to bylo super, lítala sem sice sem a tam, ale měla sem radost z pohybu, až do tý doby, než někdo prohlásil, že mám fakt velký zadek a že má velký zadky rád. Co je mi potom co má rád, víte jak mi bylo? Na místě bych se nejradši rozbrečela, jenže nešlo to, požadovaly po nás úsměv na tváři po celou dobu. Takže sem se rádoby usmívala a přitom sem lítala v myšlenkách někde jinde. Ta tlustá E. s úsměvem na tváři, která se cítí jak velký tlustý prasátko s tím největším zadkem (ještě chybí ocásek).

Ale přitom se snažím, jím přesně podle jídelníčku. I když je pravda , že jsem tam spořádala jednu část Twixky, housku s paprikou od kamarádky a energy drink, jenže já sem potřebovala trochu energie, absolutně nic jsem s sebou neměla a byla sem tam až do ranních hodin. Netrápily mě výčitky, nic, věděla sem že to tam pěkně vylítám, jenže ta nálada přešla do příchodu chlapíka s hláškou, však víte.

Dneska jsem se celé odpoledne učila, ještě musím skočit na nákup a zacvičit si. Sestavila jsem si "My rules", ale nechám je pouze na zdi v pokoji, abych se na ně kdykoli mohla podívat a hlavně je dodržovat.

Mrzí mě, že sem píšu tak málo :( a budu se snaži polepšit, ale někdy to je docela těžký (práce, škola, učení, práce - jednoduše ten skvělý stereotyp, který opravdu z celýho srdce "miluju")

Tak se zatím mějte a snad se máte mnohem lépe.

Dobré vědet :))

27. února 2011 v 18:16 | E. |  Tips
ČESNEK - obsahuje látku allicin, která vykazuje přírodní antibakteriální účinky a snižuje hladinu nežádoucího LDL cholesterol.

ANANAS - obsahuje 86% vody, odvodňuje organismus a odbourává otoky. hubnoucí účinky ananasu jsou připisovány krevní skupině A.

ZELENÝ ČAJ - má antioxidační účinky a podporuje metabolismus (látkovou výměnu) tuků.

Máme tu zase víkend...

26. února 2011 v 14:41 | N.
Pěknéé odpoledne slečny <3 ...
venku svítí sluníčko, ale ta zima, no tak ta už se mi opravdu přestává líbit, i když jsem teď doma..jakpak strávíte víkend holky?? :) Já v posteli, překvapivě, musím říct, že mi ty antibiotika Penbene nedělají vůbec dobře, je mi nevolno a chce se mi zvracet, i když nezvracím...zlatý Laktobacily :))
Jinak opravdu nevím jak vydržím až do dubna:´(, kdy bude další díl TVD <3, budu mít hrozný absťák :DD
Teď jsem měla k obědu jahodový knedlíky z nízkotučného tvarohu... počkám až se E. probudí a snad koukneme na TVD :)), jinak včera jsem viděla komedii s Katherine Heigl (tu mám ráda) - Pod jednou střechou, a líbilo se mi to... ty víkendy jsou hrozný, vůbec se nedonutím vstát v 6, abych se nasnídala, ale začínám až svačinou,..no řeknu E. ať sem napíše taky nějaký článek, určitě jste zvědavý, jak se daří jí a když už je teda ten vííkend :))

Jinak jídelníček v průběhu dne doplním -> N./E. :

snídaně: - / -
svačina: kaiserka + eidam 30% / kaiserka + eidam 30%
oběd: 2 jahodový knedlíky/ 4 jahodové knedlíky
svačina: kaiserka + eidam 30% / -
večeře: obě nakrájený jablíčka s jogobellou Ananas (takový salátek)

Více volného času....

25. února 2011 v 16:30 | N.
Ahoooj holky <3...
sedím tu a popíjím zelený čaj, tak jsem se rozhodla, že Vám sem napíšu delší článek, využiju ten čas, kdy jsem nemocná a mám více času a to i na blog, asi jste si všimly některé, že jsme nepřidávaly jídelníčky poslední dva dny, ale opravdu se za ně stydím, takže je ani nemám sílu zveřejnit, chápete, já jsem schopná spořádat na snídani těstoviny se špenátem a ještě ke všemu big porci, nechápu to, někdy nechápu sebe, ale řekla jsem si "DOST" :D asi se divíte, a určitě by jste to neudělaly, ale já toho schopná jsem, alee od teď k snídani už žádnáá hlavní jídla, budu se opravdu snažit!!! :))

Jinak četly jste tento článek? Co na to říkáte?? ->>

Potřebuju motivaci, odměny jsou super nápad, ale když jsem tak přemýšlela, tak např. oblečení si kupuju s E., když mám peníze běžně, chtělo by to něco, co si nekoupím jen tak... takže jsem se rozhodla, že bych chtěla mít do konce března na váze 60/61, už mě ta dvojka opravdu štve,...a pokud je opravdu budu mít, tak si koupím tenisky (Conversky až budu mít 55-57 kg o:-)), co se mi dlouho líbí a k tomu si koupím černý a červený lak na nehty, hold zatím si je budu lakovat tím starým červeným nebo bezbarvým :D.. máte nějaké tipy na odměny? :))

E. šla na brigádku, měla jsem jít s ní, ale vzhledem k tomu, že mám antibiotika a pořád mi není moc dobře, jsem udělala poprvý ve svým životě rozhodnutí, že jsem nešla, jelikož jsem nachlazená každou chvíli :((

Zítra koukneme konečně s E. na The Vampire Diaries <3.. už se nemůžu dočkat, celý den jsem nějaká aktivní, i když se cítím slabě, tak jsem aspoň poklidila...doufám, že se to mytí nádobí a ostatní úklidové činnosti nestanou mým koníčkem :D:D Nevím, budu si asi číst, nebo kouknu na nějakou komedii (piště klidně tipy), nebo budu pokračovat v úklidu, nebo půjdu spát, kdo ví.... :))

Jinak jídelníček pro dnešek zatím vypadá takto:
snídaně: ovesná kaše banánová
svačina: jablko
oběd: mrkev
svačina: 4 celozrnné chlebíčky + 2 plátky eidamu 30% + vajíčko /E. měla ovesnou kaši
večeře: zbytek ovesné kaše + pomeranč (z toho mi pak bylo špatně, prý se nemá jíst na antibiotika :( )

Blake Lively ...

25. února 2011 v 16:07 | N. |  Inspiration
Protože ona nás okouzlila nejen v Gossip Girl <3...

Achjooo....

24. února 2011 v 9:45 | N. |  Mein Tagebuch N.
Ahoooj holky!! :)
tak jsem byla u doktorky a řekla mi, že to vypadá na počínající angínu se střevní virozou dohromady...včera jsem měla totiž neuvěřitelně bolestivý křeče v žaludku, už takovou bolest nechci zažít ://, do toho zimnice... a celkově mi je nevolno...budu mít antibiotika:( a prý mám být "na dietce" :D včera jsem si trošku zaposilovala a zajezdila na trenažéru půl hoďky, ale teď jak budu mít ty antibiotika, tak nevím nevím :((
Hlavně se bojím, že to nebudu zvládat potom ve škole, tolik písemek mě bude čekat :(...
...snad aspoň vy se máte dobře, to mi připomíná, jdu si zlepšit náladu a oběhnout Vás :)) a pak do postele ://